Opinie Dietetyk Kliniczny Joanna Sakwa

2014-06-02

 

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami i sukcesami naszych Pacjentów.  Sprawdź co mówią Ci, którym już pomogliśmy.

Opinie

 

 

„Pani Joanno w tym miejscu pragnę dodatkowo podziękować Pani za wszystko co dla mnie Pani zrobiła. Byłam beznadziejnym, zrezygnowanym przypadkiem osoby, która myślała że nie pomoże jej już nic. Jak prawie wszystkie osoby z nadwagą mam problem z tarczycą Hashimoto i insulinoopornością. Dodatkowo dokuczały mi ciągle problemy z trawieniem, wzdęcia, gazy, bóle brzucha, zaparcia na przemian z biegunkami, uczucie pełności i zalegania, ściekanie po tylnej stronie gardła itp.……… Pomimo mojego młodego wieku czułam się bardzo staro. Byłam chronicznie, permanentnie zmęczona. Kładłam się spać i wstawałam ciągle bez energii. Nie wiem jak i kiedy mogło się to stać, bo zawsze należałam do osób pełnych życia.

Po pierwszej wizycie wiedziałam że jest nadzieja. Pani kompleksowe podejście do tematu, ogrom wiedzy i empatyczna postawa była czymś co tak bardzo potrzebowałam i się nie zawiodłam. Ze względu na ogromne tempo życia wyeksploatowałam swój organizm a Pani pomogła mi go zregenerować. Nie mogę uwierzyć że mój stan można było odwrócić i po dietoterapii u Pani czuję się jak kiedyś – zdrowa i szczęśliwa.

Wyniki badań normują się a ginekolog jest pewny, że tak długo planowana ciąża, jest tylko kwestią czasu. Czuję się znakomicie w sensie fizycznym i psychicznym. Mam energię i dużo się uśmiecham.

Bardzo, bardzo Pani dziękuję i z całego serca polecam Poradnię Dietetyczną Jasmed

Justyna z Lubina


 Polecam Poradnię Dietetyczną Jasmed. Na wizycie dowiedziałam się nie tylko co powinnam jeść, jak i kiedy, ale dlaczego właśnie tak powinnam robić. Spotkanie wywarło na mnie duże wrażenie. Zburzyło wszystko co do tej pory wiedziałam o zdrowiu a jako wieczna osoba na diecie – myślałam że wiem wszystko, tylko całe życie miałam problem z wagą i problemy ze zdrowiem. Polecam Panią Joasię Sakwę – spotkanie z nią to naprawdę przyjemność.

Katarzyna S


 

 

Wizyty u Pani doktor pomogły mi w zrzuceniu kilogramów jakie zostały po urodzeniu. Nie jestem głodna i chociaż karmię piersią udało mi się pozbyć już 10 kg. Polecam!€“ Pani Joanna pomaga nie tylko dietetycznie, zawsze potrafi cos takiego powiedzieć że wychodzę od Niej jak po wizycie od psychoterapeuty. Polecam z całego serca!

mama Patryka


 

Do wizyty u Pani Joanny zmusił mnie mój wynik kwasu moczowego – mocno przekroczony. Po miesiącu wyniki w normie i wagi dużo mniej. Potrawy łatwe w przygotowaniu co dla mężczyzny w rozjazdach ma duże znaczenie. Efekty są więcej niż zadowalające. Kwas moczowy w normie, waga spadała jako efekt dodatkowy 5 kg mniej, samopoczucie bardzo dobre, dużo energii, lepszy sen. Chciałbym się tak zawsze czuć. Polecam wszystkim i jako profilaktykę i w momencie kiedy jest już niebezpiecznie.

Tadeusz


 Jestem pod wrażeniem tej Pani i jestem zła że tak długo zwlekałam. Myślałam że sobie poradzę, że to głupie iść i rozmawiać o takiej oczywistej sprawie. Ale tak dużo teraz się mówi o jedzeniu że naprawdę nie wiedziałam jak mam się odżywiać. Liczne dolegliwości i ciągle pojawiały się nowe, coś mi świtało  że tak nie powinno być. Już po tygodniu czułam się lepiej, a po dwóch tygodniach miałam 5 kg mniej. I ciągle jadałam. W zasadzie wcześniej nigdy tyle nie jadłam. Polecam, naprawdę warto.

JULKA


 Poszłam do Pani Joanny za namową znajomego. Byłam przekonana że dobrze odżywiam siebie i rodzinę,€“ tylko że każdemu coś dolegało. Ja mam chorą tarczycę i całe życie walczę z kilogramami, mąż sporą nadwagę a dzieci łapią infekcje przy każdej możliwej okazji. Wszystko co się dowiedziałam zmieniło moje podejście do zdrowego odżywiania. Nie wiem dlaczego brakowało mi refleksji i€“ że skoro uważam że odżywiamy się dobrze to dlaczego wszyscy mamy problemy ze zdrowiem?Polecam Panią Joannꀓ, otworzyła mi oczy za co bardzo dziękuję.

Iwona K 


 Polecam Joannę Sakwę, bo jestem dobrym przykładem, że umiejętnym pokierowaniem można pomóc nawet beznadziejnemu przypadkowi. Pewnie jak wiele osób, odchudzałem się przez całe życie i często z pomocą dietetyków – którzy często też mieli problem z nadwagą. Jak może pomóc ktoś kto sam nie wie dlaczego ma kilka zbędnych kilogramów? Pani Joanna otworzyła mi oczy na jedzenie. Od pierwszej wizyty nigdy nie czułem głodu. Moja wiedza gazetowa spowodowała duże rozregulowanie organizmu – wiecznie czułem głód, zimno i brak energii. Teraz wiem z czym był problem. Jestem szczęśliwy i polecam wszystkim niezdecydowanym.

Paweł z Wro


 

 Pani Joanna Sakwa to ktoś wyjątkowy – pewnie dlatego że jest również psychodietetykiem. Jedzenie to był mój problem chyba bardziej psychiczny, ale prawda jest taka że czułam wieczny głód. Pani Asia najpierw mnie odkarmiła a potem poukładała w głowie. Teraz wiem że problem z jedzeniem to nie tylko problem z jedzeniem – ja miałam problem z sobą. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc i w ten skromny sposób pragnę podziękować. Szczerze polecam.

Iwona K


  Mam chorego na autyzm synka. Jesteśmy pod opieką u wielu lekarzy, diagnozy i leczenie to bardzo ciężki i wyczerpujący temat. Niestety żaden z lekarzy nie podpowiedział mi żebym zwróciła również uwagę na to co je syn. Do Pani Joanny poszłam ze swoją nadwagą. To co się dowiedziałam na temat odżywiania zmieniło nie tylko moje życie, ale również mojego syna. Na druga wizytę przyprowadziłam również syna i po wykonaniu testów na nietolerancje pokarmowe i wdrożeniu diety uwzględniającej, chorobę, nietolerancje zaczęłam zauważać zależności pomiędzy zachowaniem a tym co zjadł. Skończyły się biegunki i bóle brzucha. Nie wiem jak mogłam myśleć że lekarstwa to wszystko co mogę zrobić. Zawsze dbałam o jedzenie. Niestety dawałam mojemu dziecko często to co nie mógł jeść. Jestem taka szczęśliwa że trafiłam do Pani Joanny i€“ że wszystkim Mamom dzieci chorych mówię jak to jest ważne. Wiem że każdy powinien sam do tego dojrzeć, bo sugestie innych są często źle odbierane. Ja żałuje że nikt mi tego wcześniej nie zasugerował. Być może byłoby lepiej gdybym od początku potraktowała te chorobę z wszystkich możliwych stron. Polecam.

Agata D


Dietetyk pasjonata. Byłem ciężkim przypadkiem liczne przewlekłe choroby (nadciśnienie, cukrzyca, dna moczanowa, wysoki poziom cholesterolu i permanentne złe samopoczucie leczone antydepresantami), waga 135 kg. Na wizytę umówiła mnie żona. Po ponad godzinie spotkania znowu zobaczyłem światełko w tunelu. Przygotowana dieta oprócz jadłospisu, zawierała liczne wskazówki dietetyczne, zamienniki. Na początku stosowałem się ściśle do wszystkiego co miałem rozpisane. Później wprowadzałem modyfikacje w oparciu o wskazówki. Waga spadała niejako „przy okazji” coraz lepszego samopoczucia. Od razu zauważałem związek między tym co zacząłem jeść a tym jak się w końcu poczułem. Po miesiącu ważyłem mniej o 8 kg i w końcu odzyskałem chęć do życia. Może nie miałem ochoty na bieganie, ale przestały mi sprawiać problemy codzienne obowiązki. Nie męczyłem się już tak przy pomaganiu żonie, lepiej spałem i nie musiałem złapać drzemki po południu. Mam siłę na to żeby żyć. Wyniki w dalszym ciągu spadają. Mój poziom kwasu moczowego już jest w normie. Nadciśnienie spadło. Dawkę leków w oparciu o wyniki i mojej nowej masy ciała, ostatnio skorygował lekarz. Nie wiem jak to możliwe że nikt nigdy wcześniej nie powiedział mi jak ważne jest jedzenie. Po tym co przeszedłem stałem się mało tolerancyjny dla innych. Nie mogę zrozumieć jak ludzie mogą jeść coś co ich truje. Chociaż sam taki byłem, teraz chciałbym aby każdy czuł się tak jak ja. Dietę stosuje cała moja rodzina. Każdy na swój sposób i każdy na tym korzysta. To znowu duży plus – bo gotujemy jedno dla całej rodziny. Bardzo dużo zawdzięczam Pani Joannie, dlatego grubym, chorym, permanentnie zmęczonym i niezadowolonym ze swojego wyglądu z całego serca polecam Tą Panią Dietetyk. Jest ciepła, ma w sobie dużo mądrości życiowej, wie jak rozmawiać często na tematy pozornie nie związane z dietą, budzi zaufanie, przez co całkowicie Pani Joanna zaufałem. Po porostu polecam….

Waldemar G.


 Polecam Panią Joannę jako dietetyka dla całej rodziny. Trafiłam do Pani dietetyk ponieważ miałam problem z synem 12 lat (nawaga), miał problemy w szkole, często chorował. Syn bał się wizyty i bał się diety. Pani Joanna wszystko wytłumaczyła, pokazała rzeczy które mój syn zrozumiał i trochę wystraszył się konsekwencji. Ponieważ tusza już o dawna mu przeszkadzała, zaangażował się bardzo w cały proces. Bez głodu masa ciała spada. Spada całej rodzinie, ponieważ zmieniłam kuchnię całej rodzinie. Jestem wdzięczna za motywację i chęć działania, dzięki wsparciu Pani Joanny nasze życie bardzo się odmieniło się na lepsze. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Pani Joanna stanęła na naszej drodze. Mamy więcej wigoru i tryskamy energią a to zasługa Pani Joanny. Syn stał się radosny a ja nie ukrywam, że też. Razem wspieramy się każdego dnia. Jeszcze raz dziękujemy!!! Polecamy

Monika


Tym wpisem i pozytywną opinią chciałam podziękować za to że mój cholesterol się obniżył się do normy. Jestem z tego faktu bardzo zadowolona. Jestem cały czas pod opieką Pani Joanny i po tak wielu próbach skorygowania wyników cholesterolu dietą, nie ukrywam że jestem pod wrażeniem. Ze zdziwieniem dodam że jem produkty których nie jadłam właśnie dlatego że myślałam że są dla mnie zakazane Mnóstwo energii, dobre samopoczucie i produkty które całe życie lubiłam a które sobie tak uporczywie odmawiałam w imię zdrowia – cóż chcieć więcej. Polecam z całego serca.

Teresa

Wrocław


Szanowni Państwo, staramy się aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie, dlatego chętnie wsłuchamy się w Państwa opinie.

 

Dodaj opnie przez formularz kontaktowy


Umów się na wizytę u Dietetyka!