Komu pomagamy

Odchudzanie z dietetykiem

Tylko prawidłowo zbilansowana dieta, bogata w składniki odżywcze, indywidualnie dopasowana do potrzeb i stylu życia danej osoby, nie tylko spowoduje efektywne odchudzanie, lecz jednocześnie odżywi organizm w najlepszy z możliwych sposobów, dzięki czemu będziemy się w końcu czuć pełni energii, szczęśliwi i zdrowi.

Dieta w chorobach

Prawidłowo zbilansowana dieta pozwala ograniczyć ryzyko rozwoju szeregu chorób, ja również lepiej kontrolować rozwinięte już schorzenia.

Dieta dla dziecka

Dziecko rośnie i nie zbuduje zdrowej tkanki kostnej, zdrowej tkanki mięśniowej, zdrowych stawów i narządów bez odpowiedniego odżywiania.

Dieta sportowca

W przypadku sportowców ważny jest nie tylko wybór właściwych produktów odżywczych, lecz również sposób ich przyrządzania i moment ich spożywania.

Nadwrażliwość pokarmowa

Tylko zbilansowana dieta, oparta na zdrowych tłuszczach, białkach i węglowodanach pozwoli uregulować poziom cukru we krwi, przez co unikamy zmęczenia, zdenerwowania, osłabienia i konieczność stosowania różnego rodzaju środków stymulujących (kawy, czekolady lub innych pobudzaczy, kiedy tracimy siłę).